Vteřinu na rtech navěky na stehnech!

Únor 2011

28.2. 2011

28. února 2011 v 21:05 | Barča |  Moje kecy a bláboly
Ahoj, moc se omlouvám, že jsem se neozvala, ale včera jsem od sedmy ráno do šesti do večera pomáhala mamce v práci a dneska jsem byla zase na doučování a psali jsme přijímačky nanečisto. To nedopadne dobře. Úplně jsem je zvorala :/
Zítra jedeme se školou na exkurzy do výrobny plastů. Moc se mi tam sice nechce, ale aspoň nám odpadne odpoledko a budu moct jít s kámoškou ven. Dneska jsem si jak na potvoru zapomněla doma kartičku na oběd. Mezi angličtinou a gymplem jsem měla akorát čtvrt hodiny, takže jsem vyletěla ze školy, zaběhla do jednoty a pospíchala na gympl. Stihla jsem to naštěstí včas :)

Jídelníček:

26.2.2011

26. února 2011 v 13:09 | Barča |  Moje kecy a bláboly
Ahoj, to máme dnes krásný den :D Miluju sluníčko. Dnesku jdu s kamarádkou zkusit brusle na led, tak doufám že se nepropadnu. Ale zatim jsem ještě ty brusle nenašla, nevim, kam jsem si je vloni uklidila. Jestli je nenajdu, tak se mlžu tak leda klouzat po zadku :) a to nechci :D

Snídaně: Mrkev + 30g dobré vlákniny bonavita + 150g nízkotučného jogurtu
Svačina: Jabko
Oběd: 50g cous cousu (miluju ho :D) + čtvrt stehna z kuřete
Svačina: Jabko
Večeře: Celozrnná kaiserka + cottage

Mamka není doma, takže jsem si musela udělat oběd sama. Dostala jsem chuť na cous cous. Podle návodu na 250g jsem všechno přepočítávala na 65g a nakonec jsem zapomněla přepočítat vodu, takže jsem jí tam dala hodně. Je to celý takový převodněný, prostě blivajz, ale aspoň nemám chuť těch zbylých 15g dojídat :D

25.2.2011

25. února 2011 v 13:42 | Barča |  Moje kecy a bláboly
Ahoj, tak jsem se ani včera neozvala, za což se moc omlouvám. U mě nic moc novýho není, ale máme na češtinu novýho učitele. Dost mě to štve, protože během roku už jsme vystřídali na češtinu 3 učitele. První učitelka odešla za prací blíž k jejímu domovu, druhá učitelka si otěhotněla a má rizikový, takže bude nejspíš už pořád doma, přitom byla až do září na mateřský. Fakt nepochopim. Tenhle učitel je čerstvě vystudovanej, neudělá si ve třídě pořádek a nemá respekt, takže se nic nenaučim, takže neudělám přijímačky, takže sbohem Tyle. No nic no, dneska mám docela fajn den. Měli jsme mít do půl druhý, ale včera jsme měli do tří, protože jsme se spojili s osmičkou a šli do posilky, kde to bylo fakt úžasný, a dneska nám tělák odpadl a měli jsme do půl dvanáctý. Jsem domluvená s kámoškou, že půjdeme ven, ale včera jí táta řekl, že potřebuje aby s ním jela do pce, takže nevim jestli bude moct a navíc mi psala ráno druhá kámoška, ať s ní jdu dneska na kolo. Takže čekám, až mi napíše jedna kámoška jestli může nebo ne, abych mohla napsat durhý, jestli já můžu nebo ne :)

23.2.2011

23. února 2011 v 17:07
Ty jo, jdu si takhle na blog.cz a najednou vidim něco novýho. Nový mi přijde spíš jen to, že je to modrý a ten nadpis...atd je menší a nalevo, jinam moc rozdílů nevidim. Omlouvám se, že jsem včera nenapsala, ale nestihla sem to, ani dneska moc nestíhám, takže vás oběhnu až zítra.

Jídelníček:
Snídaně: Celozrnná kaiserka s cottage a plátkem šunky
Svačina: Jabko
Oběd: Boloňské špagety - malá porce
Svačina: Půlka čokoládového mufinu
Večeře: Jablko
Zjistila jsem, že když jim k večeři jen málo tak pak nemám chuť ujídat. Tak aspoň něco pozitivního :D

21.2.2011

21. února 2011 v 20:39 | Barča |  Moje kecy a bláboly
Ahoj, dneska píšu jen tak zběžně, protože sem přijela domů pozdě a sem děsně unavená. v noci sem nemohla vůbec usnout a ještě ve dvě hodiny sem se kvůli tomu vztekala :) Pak jsem konečně usla, ale v pět mě vzbudila máma a do půl sedmý už sem jenom ležela. 
Můj dnešní program
8:00 - 13:35 škola
13:45 - 14:45 kroužek angličtiny
14:45 - 15:45 vybírání s mamkou dárek pro taťku k 46-nám
16:00 - 16:45 doučování z matiky
16:45 - 17:45 doučování z češtiny

Když se to tam vezme, tak mám štěstí, že gympl u nás ve městě dává bezplaný doučování, ale štve mě, že domů chodím tak pozdě.
 Jinak, ty fotky sem hodim díl. Ještě nevim kdy, čekám až je dá kámoška na facebook....:)

Jídelníček: 
Snídaně: Jablko + kousíček borůvkové buchty
Svačina: Banán + dvě kousnutí do anglického rohlíku (víc ne, těch 1700kj mě děsí)
Oběd: Nějaká směska, byla to omáčka se spoustou zeleniny (fazole, paprika, pórek, cibule, kukuřice, hrášek, okurka a cosi neidentifikovatelného)
Svačina: 1 dico sušenka
Večeře: Kopeček rizota

Nic moc, já vim......zítra to bude SNAD lepší :)

20. 2. 2011

20. února 2011 v 13:36 | Barča |  Moje kecy a bláboly
Dneska je krásnej den. U nás svítí sluníčko a to má člověk hnedka lepší náladu. Škoda, že nemůžu jít ven. Musím si dopisovat sešity. Minulej týden jsem byla nemocná. Už jsou to 3 roky, co jsem byla doma týden. Vždycky je to u mě spíš tak na dva nanejvýš tři dny. Vlastně sem byla už ve středu zdravá, ale povedlo se mi mamku ukecat, abych mohla ty dva dny bejt doma. Zítra nejspíš píšeme z dějaku a matiky. Na učení kašlu, stejnak jsem tam na to nebyla a kamoška mi na děják sešit nepůjčí, protože se chce učit. Přemejšlela jsem, že sem dám nějaký svoje fotky, ale jen na chvíli. Asi sem dá ty ze včerejška, to sem se fotila s kamarádkami a aspoň uvidíte, že v zimní bundě vypadám fakt jak medvěd :/ 

19.2. 2011

19. února 2011 v 17:50 | Barča |  Moje kecy a bláboly
Ahoj, jsem zpět. Je to zvláštní sem zase psát, ale tak nějak mi došlo, že stejně se nedokážu donutit učit, takže je více méně jedno jestli mám, nebo nemám blog. Moje váha je 68,5. Od Vánoc sem se na tu dietu vyflákla. Sice sem zhubla si 2kg, ale je to dost málo. 
Moc mi to blogování chybělo, ale doufám, že to nebude tak, že budu týden psát články a pak mě to zase přestane bavit. No, myslím si že snad ne.
Jak se vůbec máte? Na vaše blogy chodím téměř denně, i když nepřidávám žádný komentáře, protože mi přišlo blbý, že mám pozastavenej blog a stejnak si píšu. Ale to je teď jedno, protože sem teď zpět a doufám, že mi to hubnutí půjde líp. Jídelák napíšu už dneska, i když nestojí za nic :D